MŪSŲ MOTO:

Jūsų kūnas - Jūsų sielos arfa ir nuo Jūsų priklauso, ar iš jos gims švelni muzika, ar nedarnūs garsai


Mūsų gyvenime yra labai svarbu ir būtina, kad žmogus suprastų dvasinio gyvenimo vertę bei svarbą – juk žmogus ne vien duona gyvas. Kaip kad, ką valgau – į tą ir panašėju, taip ir kokią informaciją priimu – toks ir tampu. Norisi, kad žmogus maitintų savo dvasią geru maistu. Būna, ateina žmonės, nukentėję nuo įvairių raganų, užkalbėtojų, tada mes jiems duodame visiškai kitokio „dvasinio maisto“. Kaip maisto pasiūla parduotuvėse labai didelė, taip ir dvasinio maisto yra labai daug – žmonėms reikia atsirinkti. Kad žmogus iš vidaus jaustųsi sveikas, t.y. sveikame kūne būtų sveika siela, reikia ir sveiko dvasinio maisto.
Mes galime Jums tame padėti.

Esu Vida JANKŪNIENĖ,
kosmetikė - SPA meistrė. Šioje srityje specializuojuos nuo 1994 m. Esu trijų tarptautinių masažo čempionatų dalyvė ir prizinių vietų laimėtoja, TV laidos ,,Grožis ir estetika" masažo konkurso laimėtoja, 2011 m. ,,Vantų virtuozai" nugalėtoja. Taip pat laidos ,,Vantos lapas" dalyvė.Paslaugas teikiu mini spa centre "Spa pasaulis", esančiame Pyplių kaime, Kauno rajone. Pirtyje, sukurta jauki namų dvasia, pirties garinėje įrengti patogūs platūs gultai ir principu "ugnis per akmenis" veikianti krosnis. Pirtyje yra atskiros hamamo ir masažo patalpos, kubilas.Paslaugas galiu teikti ir Jūsų pirtyje.

Prisiletimas, tai ko labai trūksta šiuolaikiniam žmogui,
atvykite pas mus ir išbandykite gydantį rankų prisilietimą


Dar senų senovėje masažą pradėta naudoti kaip gydymo priemonę. Šis metodas buvo žinomas Kinijoje, Japonijoje, Graikijoje. Masažavimo privalumus pirmasis paminėjo Hipokratas.

Susisiekite su mumis